EnteroZOO: akutní pomoc při kožních onemocněních

EnteroZOO: akutní pomoc při kožních onemocněních

Jakožto pečliví a zodpovědní majitelé jste si určitě zvykli reagovat na první náznaky jakékoliv vnitřní nemoci typu otravy nebo nachlazení u vašeho miláčka. Naopak se stává, že si majitel nevšimne alergické reakce nebo začátku kožního onemocnění hned – třeba u dlouhosrsté kočky nebo psa. Na to by se avšak taky mělo reagovat okamžitě; první pomoc bleskově zvládnete i v domácích podmínkách díky veterinárnímu přípravku EnteroZOO.

O svého čtyřnohého kamaráda se musíte důkladně staratO svého čtyřnohého kamaráda se musíte důkladně starat

Mezi nejčastější problémy, které mohou naskytnout a vyžadovat vnější aplikaci EnteroZOO, patří:

  • alergické reakce, jež se projevují podrážděním na pokožce
  • kožní onemocnění včetně těch chronických.
  • drobná poranění, která se můžou stát v důsledku procházky v přírodě, bujarých zábav s dětmi atd.

Jakýkoliv podobný problém dá o sobě vědět tím, že ovlivní chování zvířete: začne se drbat, česat, bude nervózní, popř. začne agresivně reagovat na vaše pokusy o mazlení atd.

Co byste měli dělat?

  • Důkladně zkontrolovat kožíšek/peří/po­kožku mazlíčka.
  • Poraněná a citlivá místa jemně očistit vodou a měkkým hadříkem, následně aplikovat tenkou vrstvu EnteroZOO gelu.
  • Objednat se na kontrolu k veterináři.

Proč EnteroZOO?

Složení tohoto přípravku představuje směs čisté vody s organickou křemičitou sloučeninou. Funguje to, jako houba, která nasává do sebe veškeré škodlivé látky, ať už uvnitř těla nebo v daném případě na jeho povrchu. Urychluje tak hojení poranění, zklidňuje citlivá místa a předchází případným komplikacím jako zánět.

EnteroZOO, ačkoliv jeho aplikace nevylučuje následnou návštěvu ordinace zvěrolékaře, je přípravkem, který by měl být součástí každé domácí zoo-lékárničky.

Dokáže totiž výrazně zlepšit zdravotní stav kočky, psa, křečka, potkana či papouška (a dalších zvířat, jejichž seznam najdete na https://www.enterozoo.eu/…rska-zvirata) a zajistit celkovou podporu imunity ve mnoha dalších případech, jakožto zažívací potíže, pooperační komplikace, chronické onemocnění jater či ledvin a další (podrobnou informaci najdete na www.enterozoo.eu).

Článek EnteroZOO: akutní pomoc při kožních onemocněních byl publikován 12. října 2020 v 07.00 v rubrice Nemoci. Autorem článku je Petra Havlíková. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...