Diskuse ke článku Jak poznáme drogovou závislost u dětí a mladistvých?

drogy

Napsal/a: teknař23

Přidáno: 17.04.2010 17.35

Odpovědět

čus,mužu říct že já sám drogy beru.....a nikdo to ještě doma nepoznal.....no tak nevííím,myslím si že když člověk neda na sobě nic znááát tak nikdo nic nepoznáááá.......to je muj nazor!!!

RE: drogy

sml

Odpovědět

a nechces prestat?

Drogová závislost

Napsal/a: TER

Přidáno: 25.05.2011 12.06

Odpovědět

Ahoj. Podle mě se odmítání autorit, změna chování atd. hodí na 98% puberťáků

lehké drogy

Napsal/a: Sandra

Přidáno: 17.01.2012 07.34

Odpovědět

Ahoj, já jsem začala s drogami u alkoholu, protože říkejte si, co chcete, alkohol je droga taky. Začala jsem pít 3× – 4× týdne vodku, rum a víno. Začala jsem kouřit, a nakonec i hulit. Teď na silvestra mi bylo 13 let a já až včera řekla mámě, co se děje, po tom, co jsem ji dala pár facek, když je ona chtěla dát mě. Stydím se za to, že jsem do toho spadla a i když jsou to lehké drogy, myslím, že kdybych nebyla dost soudná a neřešila to už teď, tak by tráva byla jen začátek. Zamyslete se nad sebou, protože já teď půjdu asi do psychiatrický léčebny kvůli drogám a sebepoškozování.

RE: lehké drogy

sml

Odpovědět

Je fajn, co si napsala, ak chces tak nech sa maminka podiva na http://narodboha.sk/…/nezavislost a muze se s nami spojit

NEzavislost

Napsal/a: ja

Přidáno: 26.04.2012 14.58

Odpovědět

stYFiHaAqBMugklms

Napsal/a: Joshua

Přidáno: 06.04.2015 04.55

Odpovědět

Kdybych chtěl za každou cenu použedvat gmail (což bych hodně zve1žil, protože nechci kmabinovot organize9r a jednu ze vstupnedch schre1nek), asi bych se rozhodl spedše pro kombinaci Tasks, Docs a Gmailu. Seznam Někdy/Možne1 bych si psal do tabuky v dokumentech, stejně tak přehled všech běžedcedch projektů. Jednotlive9 kroky pro projekty, ktere9 je nutne9 hleddat bych potom asi řešil pomoced Tasks s tedm, že bych si vytvořil seznamy jak pro projekty, tak specie1lned seznamy pro některe9 z kontextů.Ale jak už jsem napsal na zače1tku, pokud chcete/můžete bfdt neuste1le on-line, asi bych zauvažoval nad některou jinou aplikaced. Do většiny z těch lepšedch můžete fakoly zade1vat i pomoced gmailu.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny