Podporujte svou imunitu

Tagy:  imunita, posílení imunity, echinacea, Immunal, paralen, chřipka, nachlazení

Podporujte svou imunitu

V podzimních měsících je často naše imunita

oslabená, což souvisí s výskytem chřipkových epidemií, a i když zrovna neonemocníme, celkově se často cítíme vyčerpaní a bez energie. Co s tím? Jak posílit imunitu a vyvarovat se chřipce či jinému onemocnění?

Imunita a její oslabení

Imunita představuje schopnost organismu bránit se proti škodlivým látkám. Dělíme ji na vrozenou a získanou. Získaná imunita vzniká v průběhu života na základě kontaktu s bakteriemi. Dá se také získat očkováním.

Co když dochází k oslabení přirozené imunity? To může být způsobeno mnohými vlivy. Mezi ně patří dědičnost, zevní příčiny (různé infekce), ale i styl našeho života (stresy, životospráva atd.). Některým škodlivým vlivům se můžeme vyhnout, ale vhodné je také podporovat přirozenou imunitu různými přípravky, kterých je již na trhu mnoho.

Konkrétní produkty na podporu imunity

Podporovat svou imunitu je dobré neustále, ale v některých obdobích je to obzvlášť důležité, např. když máme stres, ale také sychravé podzimní počasí podporuje oslabení imunity.

Je třeba se zaměřit na to, aby vašemu organismu nechyběly důležité látky a vitamíny, které najdete v některých potravinách, např. v česneku, šťávě z aloe vera, ovoci, oregánu atd. Cítíte, že nemáte čas ani sílu se zabývat tím, aby vám žádná tato látka nechyběla a nedošlo tak k poklesu imunity? Nevadí. Byly vyvinuty mnohé produkty ve formě tablet či kapek, které vám pomůžou zachovat vaši přirozenou imunitu.

Oblíbeným produktem je např. Dr.Theiss Echinacea Krauter.

Jde o roztok, který je vhodný především jako prevence proti nachlazení. Dále stimuluje obranné buňky těla, které pak lépe pohlcují choroboplodné zárodky.

Dr.Theiss Echinacea KrauterDr.Theiss Echinacea Krauter

Jistě oceníte i kapky s názvem Immunal.
Ty obsahují šťávu z čerstvě sklizené kvetoucí nati třapatky červené. Díky ní se zvýší váš počet leukocytů a aktivizuje se jejich schopnost bránit se proti nežádoucím vlivům, ať už vnitřních či vnějších. Zkusit také můžete pastilky Echinacin Capsetten. Tento přípravek obsahuje především sušenou šťávu vylisovanou z čerstvé kvetoucí třapatky nachové.

ImmunalImmunal

Z dalších prostředků podporující imunitu si ještě jmenujme Echinacin liquidum (kapky), Ginsana (tobolky) a Wobenzym.

Chřipková sezóna

A když už vás přeci jen dostane nějaké chřipkový bacil? Rychle ho vyžeňte. Účinnými léky na boj s chřipkou a s nachlazením jsou především Coldrex, Paralen extra, Acylpyrin, Valetol, Paramax

ColdrexColdrex

Myslete na své zdraví a podpořte ho vhodnými přípravky pro posílení imunity. Nejenže s vyšší imunitou máte menší pravděpodobnost onemocnět, ale budete se cítit lépe a plní vitality.

Článek Podporujte svou imunitu byl publikován 15. října 2009 v 00.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Mgr. Renáta Vorbová. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...