Vyhlazování vrásek

Tagy:  vyhlazovani vrasek, krem proti vraskam, mezoterapie, leaser, botulotoxin

Sponzorované odkazy:

Vyhlazování vrásek

Naše pleť ať chceme nebo ne, postupem času stárne a strádá. Ztrácí svou pevnost, pružnost a s tím i půvab. Kolem očí, úst a na čele se nám začnou objevovat drobné i větší rýhy některé od radostí a některé od starostí. Z televizních reklam se na nás dívají perfektně vyhlazené tváře, jenž nás nabádají se zamyslet, jestli ta naše, nevypadá jak tvářička zmuchlaného štěňátka šarpeje.

vráskyvrásky

Co se dá v boji proti vráskám podniknout?

Prevence a krémy

Za vrásky může jednak ono zmiňované stárnutí, ale rovněž také například sluníčko, nespavost, špatná strava, únava a stres. Proto i když se to nezdá pomáhá v boji proti vráskám žít zdravě. Nic neprospěje pleti tak jako dostatečný příjem tekutin, vitamínů a dostatek zdravého spánku. A co ještě může pomoci v případě, že moje životospráva je správná a já chci dělat pro svou pleť ještě něco navíc? Na našem trhu je celá řada kvalitních krémů sloužících pro zlepšení vzhledu a kvality pokožky. Krémy denní, noční, pod make-up, proti sluníčku a mnohé další v různých cenových relacích, vybrat si může skutečně každý. Pokud už vrásky máte jsou nejlepší krémy zaměřené právě na ně, se zvýšeným obsahem kolagenu a elastinu, jsou schopné dodat vitamíny a kůži detoxikovat.

Jiné možnosti než krémy

Někdy jen pleť mazat, už nestačí, ale nezoufejte i vrásky hluboké lze v dnešní době odstranit a dokonce je možné si vybrat hned několik způsobů jak.

První z možností je například mezoterapie. Jedná se o minimálně invazivní metodu při které jsou tenkou jehličkou zaveden pod kůži roztok z aminokyselin, různých koncentrovaných vitamínů a enzymů jež napomáhají hydrataci pokožky a vyhlazení středně hlubokých vrásek. Jelikož je tato metoda vcelku cenově dostupná a nijak náročná stává se stále oblíbenější.

Další možností je využití leaseru. K tomuto účelu se používá leaser erbový, který velmi šetrně odlupuje vrstvičky kůže silné pouhé tisíciny milimetru, ošetřující lékař přesně reguluje hloubku i rozsah. Na pomoc se používají speciální gely jenž zvyšují účinnost. Co se týče ceny je tento zákrok mnohem náročnější něž mezoterapie a rovněž není reálné že byste už po dvou hodinách po zákroku byli fit jako u mezoterapie.

Vyhlazování vrásek pomocí botulotoxinových injekcí je pro odstraňování vrásek asi nejznámější. Botulotoxin tedy produkt bakterie Clostridium botulinum je také znám jako klobásový jed. Proto se často vedou různé spekulace a bezpečnosti či nebezpečnosti této metody. Ve skutečnost se, ale úspěšně používá už od roku 1989 a to nejen k vyhlazení vrásek, ale například také k snížení pocení. Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu patří jen do rukou lékaře!

Dalších možností jak se zbavit vrásek nebo jim předcházet je mnoho, může jít například využití kyseliny hylauronové, cvičení mimických svalů nebo zásahu skalpelu plastické chirurgie- co zvolíte záleží jen na vás.

Článek Vyhlazování vrásek byl publikován 14. října 2008 v 15.08 v rubrice Krása. Autorem článku je Kess. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...