Vyzrajte na kašel

Tagy:  kašel, nachlazení, rýma, odkašlávání, chřipka, bylinný čaj, imunita

Vyzrajte na kašel

Kašel je symptomem mnohých onemocnění. I obyčejné nachlazení s sebou přináší jeho nepříjemné projevy. Kašel tu a tam potká každého z nás a mít v zásobě rady, jak nad ním vyzrát, je k nezaplacení.

Když nás potká kašel

Kašel doprovází nejčastěji nachlazení, ale i mnoho jiných onemocnění. Doprovázen bývá teplotou či rýmou. Ke kašli dochází podrážděním dýchacích cest, které vzniká chemicky či mechanicky, a jeho účelem je tyto cesty vyčistit. Kašel může mít různé příčiny a podle toho se jej budeme také zbavovat. Suchý kašel je velice nepříjemný, dráždivý a mnohdy i bolestivý. Obvykle bývá příznakem začínajícího zánětu. Vlhký kašel může doprovázet i mnohá chronická onemocnění a zbavování se ho spočívá v usnadnění odkašlávání. Tam, kde přírodní léky nepomáhají, je dobré nasadit preparáty, které nám od kašle rychle a efektivně pomohou.

Zázračné bylinné čaje

V mnohých případech nám od kašle pomůže trocha odpočinku a přírodní lék v podobě bylinného čaje . Ten je tradičním přípravkem, který nám pomůže zbavit se kašle i mnohých dalších symptomů nachlazení. Osvědčenými bylinkami v tomto směru jsou černý bez a lipový a slézový květ. Našemu organismu pomohou účinné látky, které jsou v sušených rostlinách obsaženy, ale také samotný fakt, že přijímáme dostatek tekutin.

Nasaďte účinné pomocníky!

Rychlejšího a výraznějšího efektu léčby kašle dosáhneme nasazením speciálních preparátů, kterých je v dnešní době k dispozici celá řada. ACC Long na vlhký kašel rozpouští hleny a výrazně zlepšuje odkašlávání a tím uvolňuje cesty dýchací. Rozpustné šumivé tablety se velmi snadno přijímají a rychle účinkují. Mucosolvan pomáhá při akutních i chronických průduškových onemocněních a při kašli. Podávají se ve formě tobolek, které se polykají jednou denně. Se všemi příznaky chřipky a nachlazení si poradí COLDREX horký nápoj , který tlumí horečku a bolesti krku, hlavy, kloubů i svalů. S léčbou kašle oceníme také úlevné uvolnění nosu , kterého dosáhneme i bylinnými produkty.

Nezapomínejte posílit imunitu

Abychom mnohým nepříjemným onemocněním a jejich příznakům předešli, vyplatí se dbát na životosprávu, tedy mít dostatek spánku, příjmu tekutin a také dbát na příjem těch správných živin. Důležitá je také podpora imunity , tu můžeme zásadně posílit například přírodními produkty s obsahem rostliny echinacea.

Článek Vyzrajte na kašel byl publikován 10. února 2010 v 14.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...