Miss Sporty – kosmetika za pár korun

Tagy:  kosmetika, líčidla, lesk, rtěnka, make-up, řasenka, stíny, společnost

Sponzorované odkazy:

Miss Sporty – kosmetika za pár korun

Ve světě módy a kosmetiky existuje několik odvětví, lišících se jak vzhledem a účinností, tak cenovou dostupností. Spousta z vás se označuje jako ,,sváteční nositelka make-upu", laicky řečeno, s podkladovým krémem, růží na tvářích a namalovanými rty vás spatříme jen zřídka kdy. Lze tedy v celku s jistotou předpokládat, že si nepotrpíte na drahá líčidla, za která utratíte svou poloviční výplatu, ušetřete těžce vydělané peníze a pořiďte si produkty za pár korun a vsaďte na světovou značku Miss Sporty, jenž obdržíte ve vybraných drogeriích. poslouží vám všemi směry a zároveň vyzdobí vaše koupelnové poličky.

Značka se inspiruje mladými dívkami, autor: vietwazeZnačka se inspiruje mladými dívkami, autor: vietwaze

O kosmetice Miss Sporty

Kosmetické produkty Miss Sporty se na obchodním trhu objevují již řadu let a získaly si nesčetně fanoušků z řad mladých dívek, ale i zralejších žen. Jestli jste se rozhodli sortiment ozkoušet, v parfumeriích jej nenajdete, zavítejte proto do drogerií Rossmann, Schlecker a nebo DM. Co se zboží týče , názory se často liší. Mnohé dámy zastávají fakt, že je tento druh kosmetiky poměrně nekvalitní. Toto tvrzení se nedá tak úplně vyvrátit, avšak ani potvrdit. Přípravky Miss Sporty pořídíte za velice nízké příjemné ceny, make-up seženete okolo 90 korun, řasenku taktéž a rtěnku či lesk na rty můžete koupit okolo 50 korun. Tyto bezkonkurenční ceny proto mnohé vybíravé a zhýčkané zákaznice odradí od jejich koupě. Sice nebylo prokázáno, zda-li sortiment poškozuje kůži či způsobuje alergické reakce, ale vzhledem k tomu, že firma své výrobky hypoalergenně a antiaknózně netestuje, nelze tuto možnost vyloučit. Podkladové výrobky, zejména meke-upy a pudry se nepyšní přílišnou výdrží a nejsou tak pro celodenní bezchybné nalíčení ideální volbou. Společnost se bezpodmínečně dostala pod kůži mladým ,,teenagerkám", které by do kvalitní kosmetiky neinvestovaly nijak zvlášť velký obnos peněz a nezakládají si na dokonalém podkladu 24 hodin denně. Mladým slečnám zkrátka postačí jednodušší typ linek na oči a řasenky.

Sortiment

Oční líčidla Miss Sporty patří k nejžádanějšímu zboží této mladistvé značky. Například objemová řasenka perfektně oddělí a nadzvedne každou řasu a utvoří na vašich očích neodolatelný vějíř. Ultra objemový kartáček s extra černočernou barvou se postará o dokonalý pohled nejedné ženy.

Lesk na rty Ladies Night v oslnivých ovocných odstínech vyplní i ty nejslabší rty kolagenem, jenž se postará o smyslný úsměv. Barva na ústech vydrží až neuvěřitelných 6 hodin bez jediného porušení.

V péči o svou neoblomnou krásu nezapomeňte ani na vaše nehty. Pořiďte si kolekci Disco tech, jenž promění vaše ruce v sexy drápky, které oslní celé vaše okolí. Utvořte si kolekci barevné palety a svým hlavním doplňkem jmenujte právě nehty.

Oční linky jsou oblíbeným sortimentem, autor: mirovsaOční linky jsou oblíbeným sortimentem, autor: mirovsa

Článek Miss Sporty – kosmetika za pár korun byl publikován 5. listopadu 2011 v 23.30 v rubrice Krása. Autorem článku je Veronika Sýkorová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...