Nasaďte peeling a dosáhněte sametově hebké pokožky

Tagy:  odumřelé buňky, pleť, obličej, kůže, hydratace, peelingový gel, peeling, pokožka

Sponzorované odkazy:

Nasaďte peeling a dosáhněte sametově hebké pokožky

Krásná hebká pokožka je cílem snad každé z nás. Peeling je v tomto směru asi nejúčinějším prostředkem, jak takové pokožky dosáhnout.

Jak vlastně peeling funguje?

Odumřelé buňky mimo jiné brání pokožce dýchat, primární funkcí peelingu je jejich odstranění z pokožky celého těla. Děje se tomu tak díky hrubým částečkám, které peeling obsahuje. Jemnou masáží dosáhneme odstranění vrchní odumřelé vrstvy pokožky a pleť nám bude okamžitě připadat hladší a jemnější na dotek. Kvalitní peelingy navíc obsahují mnoho látek, které naši pokožku zároveň vyživují, a poskytují tak bohatou hydrataci či látky posilující pružnost pokožky. Je dobré vybírat kvalitní produkty a těšit se z jejich báječné účinnosti.

Jak se peeling používá

Peeling nanášíme na pokožku a krouživými pohyby jej vmasírujeme. Pokožku opláchneme a případně můžeme ošetřit také pleťovým mlékem (není vždy potřeba). Peeling je tedy dobré nanášet ve sprše, či přímo během koupele. Peelingových přípravků je široké množství, od sprchových gelů s peelingovými částečkami, peelingových gelů po peelingové krémy. Na ošetření obličej a celého tělo slouží pochopitelně různé výrobky. Nikdy nenanášíme tělový peeling na pokožku obličeje. Mohlo by to mít za následek podráždění a narušení pleti. Podobně mohou působit i nekvalitní výrobky na celé naše tělo. Obsahují-li příliš hrubé, špatně opracované částečky, mohou mimo odumřelé buňky narušit i zdravou vrstvu pokožky. Proto se vyplatí vždy sázet na kvalitu.

Dosáhněte zářivé pleti, autor: Dmitry SkurnyaginDosáhněte zářivé pleti, autor: Dmitry Skurnyagin

Peeling se doporučuje používat 1–2 týdně. Častější používání není dobré. Obnova pokožky sice probíhá neustále ale zbytečné obrušování pokožky by přineslo spíše podráždění než výraznější efekt. Použití 1–2 týdně platí jak pro celé tělo, tak pro obličej..

Rozmazlujte se

Naplánujte si den v týdnu, kdy budete mít večer jen pro sebe. Můžete se věnovat mnoha užitečným procedurám, které jsou cestou ke kráse. Od příjemné koupele provoněné éterickými oleji můžete přejít k peelingu, který je možný připravit si i doma. Existuje mnoho postupů, jak si domácí peeling vytvořit. Nebo můžete vsadit na přírodu a pořídit si kvalitní peeling s luxusním složením obohaceným o mnoho přírodních složek. Při masírování peelingem se speciálně soustřeďte na zhrublá místa na chodidlech. Po peelingu můžete pokračovat masáží, nebo třeba manikúrou a pedikúrou.

Článek Nasaďte peeling a dosáhněte sametově hebké pokožky byl publikován 12. února 2010 v 00.00 v rubrice Krása. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...