Masáž prostaty pro její zdraví a pompézní orgasmus

Masáž prostaty pro její zdraví a pompézní orgasmus

Masáž prostaty přinese intenzivní potěšení a skvělý pocit. Mnoho mužů má předsudky a bojí se, že se jim stimulace prostaty přes řitní otvor zalíbí, což bude znamenat, že mají homosexuální sklony.

To ale zdaleka vůbec pravda. Jde o příjemnou techniku podporující mužské zdraví a plodnost. Mnoho mužů po masáži tajně touží. Masáž vám může v masážním salonu udělat muž nebo žena. Můžete si ji ale provést i sám nebo vaše partnerka.

Jak nahmatat prostatu?

Nejlépe je začít masáží spodní části zad a pak hýždí. Je důležité, abyste byl uvolněný. Teprve pak pokračujte v přímé stimulaci. Nejlepší poloha je na břiše, můžete i klečet, nebo ležet na boku. Masáž lze provádět současně se stimulací penisu, kdy muž leží na zádech s pokrčenýma nohama v kolenou.

Masérka vás navede, takže první masáž byste měl absolvovat v salonu. Není to ale pravidlo.

ČTĚTE TAKÉ: 11 častých příčin zánětu prostaty.

Masáž prostaty v praxi

Prostata leží těsně pod močovým měchýřem. Zvenku se dá stimulovat masírováním hráze, tedy prostor pod varlaty směrem k análnímu otvoru.

Zevní dráždění je sice příjemné, ale vnitřnímu se nevyrovná. Lehkým tlakem na hráz mezi šourkem a análním otvorem za použití palce nebo kloubu na ukazováku rytmickými pohyby z vnějšku místo stlačujte. Pak je muž připraven na další postup a má uvolněný anální svěrač.

Velmi dobře pomáhá lubrikant na vodní bázi, který se nanese na prst a vsune do řitního otvoru asi 6,5 až 7,5 cm hluboko – takže skoro celý. Na vnitřní straně, směřující do břišní dutiny lze nahmatat malou „bouličku“. Doteky a mnutí musí být nejdřív velice jemné.

Při stimulaci prostaty může muž sám onanovat, zatímco jej partnerka bude dráždit zevnitř. V začátcích je tato spolupráce mnohem lepší pro oba.

TIP: Kegelovy cviky posílí kondici prostaty i penisu. Jak je cvičit?

Prostatu lze masírovat i zevně

Prostatu lze stimulovat jak vnější masáží, tak i vnitřně přes konečník. Právě tento způsob je mnohem intenzivnější.

Prostata se masíruje přes anální otvor. Pokud nechcete použít prst, zvolte vhodnou erotickou pomůcku. Masáž prsty je ale citlivější.

Prsty jsou zároveň tenčí, než vibrátory, jemnější a šetrnější. Pokročilí pánové mohou koupit vibrátor nebo klasické dildo.

Jak bezpečně masírovat prostatu?

Chce to jemnost a cit. Dlouhé nehty mohou ostrou hranou poškodit vnitřní tkáně. Těžko se pak hojí a krvácení z konečníku je nepříjemné. Zapomenutý nehet umí udělat pěknou paseku.

Velmi podstatná je hygiena. Před masáží je nutné se vyprázdnit, na škodu vůbec není klystýr a je třeba se důkladně osprchovat.

Příjemná je i společná horká koupel pro uvolnění svalstva. Pomůže kondom nebo lékařská rukavice, která vyřeší potíže s nehty. Vše musí být dostatečně lubrikované pro hladký průběh masáže.

Zdravotní a sexuální benefity masáže

Muži ocení i obyčejnou zdravotní masáž prostaty, kdy prioritou není pouze sexuální zážitek. Proces masáže je velmi ozdravný a muži prospívá. Dostaví se příliv nové krve – životní energie a uvolnění prostaty od stagnující tekutiny (preejakulát) způsobující často záněty.

I dlouholetý bolestivý boj s problematickým močením se dá ovlivnit. Prostata je velmi náchylná podlehnout i rakovině a odráží všechny prohřešky, kterými na sebe působíme – dlouhé sezení, málo pohybu a zlozvyky.

Masáž je dobrou prevencí proti zvětšení – zbytnění prostaty. Snižuje riziko onemocnění a perfektně prostatu prokrvuje.

Komu masáž neprospěje?

Každý třetí muž v současné době trpí některým z onemocnění prostaty. Nejčastěji jde o nezhoubné zvětšení, tedy *benigní hyperplazii prostaty*.

Masáž je nevhodná po operaci prostaty. V tomto stadiu je pak prostata velmi citlivá až bolestivá. Dotýkat se jí by bylo dost nepříjemné.

Rovněž se masáž nedoporučuje, pokud muž trpí hemoroidy. Zde dokonce hrozí poškození žil v análním věnci a velmi silné krvácení. Pokud masáž prostaty bolí, je nejvyšší čas se nechat vyšetřit.

Jinak jde o věc ve skrze příjemnou a není se čeho bát. Navíc jsou masérky v salonech zvyklé jak na rozpaky, tak na vyvrcholení.

MĚJTE PŘEHLED:

Prostata jako mužský G-Bod – centrum perfektního orgasmu

Prostata v sobě nese tisíce nervových zakončení, více než penis, proto je velice citlivá i na nejmenší dotek. Na pohmat je kulatá, hladká a vystupuje ze sliznice.

Když je masáž prostaty provedena správně, čeká vás nejlepší orgasmus v životě. Jakmile na ni masérka narazí, dostaví se intenzivní orgasmus a okamžitá erekce.

Pohyb při masáži prostaty může být různý. Konstantní tlak, tlak a uvolnění, masáž kroužením ze strany na stranu.

Díky stimulaci lze dojít k vrcholu bez dotyku penisu či varlat. Pro muže je funkce prostaty zcela klíčová a je třeba se o ni dobře starat. Masáž prostaty je proto prospěšná.

Masáž od partnerky nebo masérky?

Ceníky v salonech se dost liší, ale pokud jde jen o samotnou masáž prostaty trvající půl hodiny, což bohatě stačí na uvolnění, zdravotní účinek i prožitek, finančně vás to rozhodně nezruinuje.

Masérku si můžete vybrat a volit také mezi mužem a ženou. Cena se pohybuje kolem 500 korun směrem nahoru. Větší luxus stojí i větší peníze. Na internetu čtěte recenze a sledujte doporučení.

DÁLE ČTĚTE: 13 vlivů, které i vám v létě oslabovali erekci.

Článek Masáž prostaty pro její zdraví a pompézní orgasmus byl publikován 23. října 2017 v 12.45 v rubrice PR články. Autorem článku je Inzerce. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...